by OPET DIŞ TİCARET AŞ.
/ vellum / kuşe / sentetik /

OPSYS ETiKET


OPSYS, müşterilerine vellum, kuşe ve sentetik malzemeden üretilmiş, kendinden yapışkanlı karton etiket temin etmekte ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Mükemmel sonuca ulaşabilmek için, thermal transfer ribbon ve yazıcı uyumu sağlayan, özel şartlarda da kullanılabilecek, müşteriye özgü etiketler üretmektedir.


ARAÇ LASTİK ETİKETİ

Ürünümüz uzun süre yapışma özelliğini kaybetmez. Beyaz ve metalik yüzey çeşitleri mevcuttur. Radial, kar ve dört mevsim araç lastiklerinin tümünün yüzeyleri için uygundur.

KAN TORBASI ETİKETİ

Ürünümüz yüksek dereceli sterilize buhara ve donma derecelerine dayanıklı bir etikettir.Sağlık sektöründe kullanılan endüstriyel bir üründür.

ATEŞE DAYANIKLI ETİKET

Ürünümüz diğer etiketlerden daha fazla ateşe dayanıklıdır. Ürün yüzeyi konvansiyonel mürekkep ve termal transfer baskılara uygundur.

DONMUŞ ÜRÜN ETİKETİ

Ürünümüz donma derecelerinde uzun dönem donuk kalan ürünlerde son derece dayanıklı bir etikettir. Sağlık sektöründe kullanılan endüstriyel bir üründür.

ISI,YAĞ ve KİMYASALA DAYANIKLI ETİKET

Ürünümüz uzun süre yapışma özelliğini kaybetmez. Yağ, ısı ve kimyasala karşı yüksek dirençlidir özellikle akü üzeri uygulamalarda kullanılmaktadır.

SÜPER YAPIŞKAN ETİKET

Ürünümüz ekstra güçlü yapışma özelliğine sahiptir. Geniş kullanım alanına sahiptir.

TRANSPARAN ETİKET

Ürünümüz silindirik yüzeyler üzerinde kullanıma uygun transparan milimetrik bir malzemedir. Sağlık sektöründe kullanılan endüstriyel bir üründür.

SUDA ERİYEN ETİKET

Ürünümüz normal su ile çıkabilir. Geri dönüşümlü ve depozitolu konteyner, varil vb. için mükemmel bir üründür.

GÜVENLİK ETİKETİ

Ürünümüz PVC ve PP bazlıdır. Başta paketleme, kozmetik, elektronik ve otomotiv sektörlerinde ve diğer sektörlerde kullanılabilir.

OPSYSOPSYS

by OPET DIŞ TiCARET AŞ